WTOREKCZYNNE: 10:00 - 18:00

Akcja charytatywna „Okuliści dla Afryki”

Głównym celem naszej akcji jest badanie wzroku dzieci w Afryce, gdzie jak wiadomo warunki życia są bardzo trudne. Rzeczywistość jest często o wiele gorsza od przekazów medialnych i wiedzy z filmów, na podstawie których budujemy swoje wyobrażenie o życiu na tym kontynencie. Głód, choroby, brak leków, wody i pożywienia, cierpienie – to codzienność mieszkańców Afryki. Z powodu trudnej sytuacji gospodarczej i społecznej, poziom opieki medycznej stoi na bardzo niskim poziomie. W dużej części kontynentu takiej opieki nie ma w ogóle. Większość dzieci nigdy nie miała kontaktu z lekarzem, a o badaniu oczu mało kto słyszał.

www.okuliscidlaafryki.pl
Wspierając Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zostaliśmy wyróżnieni i tym samym dołączyliśmy do programu
„Dobra Firma SOS”.


Stowarzyszenie jest pozarządową organizacją dobroczynną, której celem jest niesienie pomocy dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonych jej utratą. Dzięki działalności Stowarzyszenia dzieci odnajdują dom pełen miłości, ciepła i bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymują pełne wsparcie i warunki, aby móc prowadzić samodzielne życie. Pierwsza SOS Wioska Dziecięca została założona w 1984 roku w Biłgoraju.

Bardzo cieszymy się z przyznanego wyróżnienia. Od dawna angażujemy się w działalność charytatywną i pomagamy potrzebującym wspierając różnego rodzaju ośrodki, stowarzyszenia, czy fundacje. Znak „Dobra Firma SOS” wpasowuje się w naszą działalność i zaczynamy mieć realne dowody na to, że działamy w sposób społecznie odpowiedzialny.
Akcja charytatywna „Wigilia na Kaliskim Rynku”

Organizatorami "Wigilii na kaliskim rynku",Fundacja Bread of life, Stowarzyszenie Teraz Kalisz oraz portal internetowy Calisia.pl.
Głównym celem akcji jest charytatywna zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację

www.wigilia.kalisz.pl

PRODUCENCI

Zamknij

UMÓW WIZYTĘ

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Data wizyty

Akceptuje politykę prywatności Cookies