WTOREKCZYNNE: 10:00 - 18:00

W salonie, który powstał z miłości do dzieci i szacunku dla ich upodobań oraz ich często bardzo dorosłego zdania. W naszej ofercie posiadamy okulary dla dzieci, nawet tych najmniejszych pociech, które przynoszone są w nosidełku.

Dla Twojego dziecka proponujemy szeroką gamę okularów korekcyjnych. Niezależnie od wieku Twojej pociechy u Nas znajdziesz najlepszy wybór oprawek, od niemowlaka przez przedszkole, szkołę aż do nastolatka.

Naszym celem jest opieka optyczna nad najmłodszymi klientami. Dziecko nosi i używa okularów całkiem inaczej niż dorosły. I dlatego dla dzieci oferujemy bezpieczne i trwałe oprawy okularowe oraz odporne soczewki plastikowe. Posiadamy oprawy antyalergiczne, w wielu wzorach , kształtach i przede wszystkim kolorach jakie lubią dzieci.

Mamy świadomość, iż praca z dziećmi polega na dużej cierpliwości, trzeba często używać forteli, aby okularki znalazły się na nosku dziecka i najważniejsze, aby dziecko je zaakceptowało. Wybór okularów zawsze musi być potwierdzony przez przyszłego właściciela, gdyż w przeciwnym razie może później wystąpić niechęć do noszenia okularów. A tego nie chcemy, ani My, ani rodzice. Jako rodzic dajmy dziecku szansę podjęcia decyzji o wyborze oprawy, aby poczuło się samodzielne, co zaowocuje, tym iż dziecko chętnie będzie nosiło wybrane przez siebie okulary. W Naszym salonie dokładamy wszelkich starań, aby dziecko jak i rodzice byli zadowoleni z wyboru.

PRODUCENCI

Zamknij

UMÓW WIZYTĘ

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Data wizyty

Akceptuje politykę prywatności Cookies