PONIEDZIAŁEKCZYNNE: 10:00 - 18:00

Salon Optyczny Świat Optyki nie jest tylko miejscem do którego przychodzi się tylko po zakup okularów.

To miejsce,  dla osób poszukujących najnowszych trendów w modzie okularowej jak i ceniących sobie najwyższą jakości widzenia. Kiedy ludzie na nas patrzą, pierwsze co widzą to naszą twarz. Okulary stanowią nieodłączny element tego obrazu. Rozumiemy jak ważny jest dobór oprawy zgodny z wizerunkiem i potrzebami estetycznymi naszych klientów.

Podstawowym cechą naszej pracy jest rozmowa z klientem, podczas której dowiadujemy się o wszystkich preferencjach. Dopiero po dokładnym wywiadzie staramy się odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.  Na każdym etapie doboru, klientom towarzyszy inny specjalista: optometrysta przy ustalaniu korekcji, optyk przy doborze soczewek, stylista przy doborze opraw, okulista przy diagnozowaniu chorób.
Ukończone studia nauczyły nas szacunku do zawodu, indywidualnego podejścia do każdego klienta, stawiania na pierwszym miejscu na precyzję i wysoką jakość usług.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, należymy do PTOO (Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki), PSSK (Polskie Stowarzyszenie Soczewek Kontaktowych). Zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości Lider Kontaktologii.


Nieustannie śledzimy pojawiające się na rynku optycznym nowości, by móc zaproponować Państwu nowoczesne produkty i najwyższą jakość usług. Warsztat optyczny oraz gabinet badania wzroku wyposażony został w sprzęt najnowszej generacji. To wszystko sprawia, że nasz salon zdobywa coraz większe zaufanie wśród klientów i jest chętnie polecany swoim bliskim, przyjaciołom czy kolegom z pracy. 

W Salonie Optycznym  Świat Optyki można znaleźć  światowe marki takie jak: RayBan, Vogue, Prada, Pepe Jeans, Love Moschino, Moschino, Dior, Liu Jo, Max Mara, Tommy Hilfiger, Lacoste, Crocs, Jaguar, Davidoff, Morgan, Menrad, Etnia Barcelona, Charmossas, Jai Kudo, jak również bardziej wyszukane czy z rodzaju hand made: Etnia Barcelona, Jai Kudo. 

Dostępna jest również nowa na rynku usługa „on appointment”, czyli indywidualne spotkania ze stylistą.

PRODUCENCI

Zamknij

UMÓW WIZYTĘ

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Data wizyty

Akceptuje politykę prywatności Cookies